Ogłoszenie

Proszę wszystkich członków gildii o jak najszybsze zarejestrowanie się na forum.

#1 2012-03-25 21:35:14

xadix

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 25
Punktów :   

Rangi

Oto rangi obowiązujące w naszej gildii:

1. Rodzina Królewska - To oni podejmują ostateczne decyzje gildii Awansują tylko z Polecenia Założyciela Gildii.
2. Rada Wojenna - grupa doświadczonych graczy będącą Elita Gildii będą mieli największy wkład w sprawy dotyczące Gildii (przewidywany lvl min. 35+)gracz musi być zasłużony dla innych,służąc pomocą innym gracza a zwłaszcza słabszym.
3. Oficer - gracz z lvl 25+
4. Rekrut - świeżo przyjęty gracz lub gracz poniżej 25 lvl

Jeżeli ktoś uważa ze jego ranga jest za niska proszę napisać to w tym wątku wraz z uzasadnieniem.

Offline

 

#2 2012-04-07 14:02:36

Zajo

Nowy

Zarejestrowany: 2012-04-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rangi

Ranga rekrut  jest trochę przesadzona. To że się nie żyłuje i nie lvl na maxa to nie znaczy że mam być rekrutem. Dołączyłem się do gildi jako jeden z pierwszych nie udzielam się ze dużo, ale jestem i odpowiadam na wezwania lub pomoc, proszę o korektę i podkreślenie tego że ktoś jest dłużej niż  "świeżo przyjęty gracz".

Offline

 

#3 2012-05-24 19:39:10

Robroyy1975

IMPERION_PL

Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rangi

Więc myślę że jeżeli ranga oficer jest od 25+ to już powinienem ją mieć proszę o zmianę rangi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.joshgroban.pun.pl www.ekonomia1zaoczne.pun.pl www.turionmt2.pun.pl www.immn.pun.pl www.naruto-fun.pun.pl