Ogłoszenie

Proszę wszystkich członków gildii o jak najszybsze zarejestrowanie się na forum.

#16 2012-03-26 11:01:10

cola_666

IMPERION_PL

Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam wszystkich, Jestem Renata z Wodzisławia Śląskiego. Wiek .... dowód już mam . Pracuję w dużym zakładzie produkującym maszyny do górnictwa. Zainteresowania to kwiaty doniczkowe i ogrodowe, Uwielbiam chodzić po górach (w maju zaczynam sezon od zaliczenia babiej góry 1725mnpm.)

Offline

 

#17 2012-03-28 13:57:57

ProAdx

IMPERION_PL

Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Siema !

Mam na imię Adrian. Mój nick w grze to ProAdix. Mam 22 lata. Mieszkam w Krakowie. Jestem spokojny ale denerwować mnie nie próbujcie . To że spokojny jestem nie oznacza że sportu nie lubię. Uwielbiam :
- Grać w gry planszowe i komputerowe
- Słuchać muzyki
- Oglądać filmy
- Czytać książki
- Sport

PS - Tak wiem trochę późno to pisze ale mam nadzieje że jeszcze ktoś tu zaglądnie

Ostatnio edytowany przez ProAdx (2012-03-28 15:18:32)

Offline

 

#18 2012-04-03 01:21:14

 Komisar

IMPERION_PL

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Czołem!
Nazywam się Mateusz, wiek 20, wysoki brunet o piwnych oczach (singiel) ;D. Student Bioinżynierii Produkcji żywności na uniwerku w Siedlcach.
Hobby? Podobno militaria ale bardziej browar i kebab. Mówią, że komunista ale bez obaw jestem tylko socjalistą ;D (PiSaki będą krzyczeć) ;D no i to by było na tyle z ciekawszych rzeczy.... aaa! Słucham Rock-a. Pozdro

Offline

 

#19 2012-04-05 07:51:01

christ0s79

IMPERION's_HORDE_PL

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Cześć!
Krzysiek, rocznik 79. Obecnie pracuję jako logistyk / zaopatrzeniowiec w okolicach Łodzi.
Ojciec 2-ki szkodników. Poza Setkami, grywam w Grepolisa (już tylko z powodu znajomości, prawie 1,5 roku.). Wcześniej pogrywałem w ogame - też ponad rok.
Settlers, to była moja obowiązkowa pozycja za czasów Amigi jeszcze, więc jakiś czas temu, ale stara miłość nie rdzewieje ;p

Offline

 

#20 2012-04-30 10:17:11

kamilj16

Nowy

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam!
Ja mam na imie Kamil(co widac po moim nicku). Mam 20 lat i wlasnie skonczylem w piatek Technikum Informatyczne i teraz(grajac w Settlersów) szykuje sie do matury i egzaminu zawodowego ;D
Mam nadzieję ze mi w tym pomozecie hehe ;]
Jesli chodzi o moje hobby to przede wszystkim SPORT! Najbardziej lubie siatkówkę i piłke nozna bo te sporty wlasnie uprawiam. Musze wam powiedzieć ze jestem patriotą i jestem optymistą jesłi chodzi o tego roczne EURO. Jadę do Wrocławia na mecz Polska - Czechy... Musialem sie pochwalic ;]
I to by bylo na tyle ;D

Offline

 

#21 2012-06-08 08:17:22

prodi

Nowy

Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam Irek, 32 lata Oprócz Setlersów pogrywam sobie w BloodWars i (ostatnio coraz mniej) w Khan Wars.
Lubię czytać, głównie fantastykę chociaż nie tylko, lubię muzykę troszku cięższą niż większość ludzi. I lubię zimne piwo

Offline

 

#22 2012-06-15 11:13:10

kokosaneczka

Nowy

Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Hej. Jestem Kaska, rocznik 91. Zazwyczaj siedzę we Wrocławiu gdzie studiuję na politechnice ale zdarza się ze kręcę sie to tu to tam. Na co dzien prowadzę życie studenckie, troche czytam, troche jezdze rowerem, gram...W sumie nic szalonego. pozdrawiam

Offline

 

#23 2012-06-17 13:14:41

Boscard

Nowy

Zarejestrowany: 2012-06-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Dawid z rocznika '88 ( tego najlepszego )
Aktualnie student Informatyki na Politechnice Gdańskiej ( mam nadzieję, że ostatni już rok ). Moje hobby to fotografia, rolki, rower, książki ( głównie King, ale i Sapkowskiego czytałem ).
Na razie to tyle

Offline

 

#24 2012-06-30 23:42:19

KATO7

Nowy

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam Wszystkich.

Mam na imię Marek (ale w grach po prostu Kato- chyba pierwszy nick w multi grach i tak się przyzwyczaiłem (tylko ilość "7" może być różna).
Po godzinie wpisu 23.43  domyślicie się, że jestem  raczej ten "nocny Marek".
Generalnie mam ok. 30 wiosen.  Gry traktuję jako dobrą odskocznię od "umysłowej" pracy.
Grałem już w b. wiele gierek, kilka wspominam sympatycznie. Twierdzę,że Ludzie są najważniejsi.

Serdeczne powitanko for All.

Ostatnio edytowany przez KATO7 (2012-06-30 23:43:36)

Offline

 

#25 2012-07-02 20:48:31

smarty_prc

Nowy

Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam, jestem Przemek mam 26 lat, żonaty mam 2 wspaniałe czteromiesięczne córeczki Amelie i Lenke. W przerwach w bawieniu się z nimi klikam w settlersów. Doświadczenie w tego typu grach nabyłem w grze plemiona, gdzie na nicku smarty spędziłem mnóstwo czasu podbijając świat w plemieniu the one w której lojalność była najistotniejsza.
Interesuję się sportami motorowymi, a w wolnym czasie urządzam sobie wycieczki turystyczne na motorze. Czytam książki głównie o tematyce kryminalnej, szpiegowskiej. Lubię również popracować w ogrodzie.
Witam wszystkich graczy i pozdrawiam

Offline

 

#26 2012-09-04 07:42:49

Trollik12

Nowy

Zarejestrowany: 2012-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam jestem Marcin. Rocznik 75. Jestem lekarzem. Poza tym moje hobby to gry RPG. Właśnie kończę budowę naszego nowego domu - mam rodzinkę dwie córeczki oraz oczywiście żonę, grywałem w porę gier tego typu - plemiona, Tagoria, zombie pandemic itd. pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#27 2012-10-14 01:49:41

Shogo20

Nowy

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam na imię mi Marcin ma 22 lat. Gnije gdzieś w centrum a dokładniej w Płocku, skończyłem technikum budowlane i aktualnie pracuje jako Brukarz (Pozdrawiam Cwanczyka ). Moje hobby to  możecie mnie teraz uważać za Świra ale kocham wybuchy, eksplozje i innego tego typu rodzaje, czytam książki głównie tylko fantastykę,  oraz palenie chociaż nie wiem czy to hobby ale naprawdę lubię palić na okrągło, szczególnie przy łatwopalnych substancjach przez co dostaje po głowie w robocie i nie tylko, interesuje się także Militarią co nie powinno was dziwić. A i bym zapomniał za niedługo idę na kursy kwalifikacyjne na mechatronika by móc zatrudnić się na Orlenie co też nie powinno was dziwić, a moim największym marzeniem jest zobaczyć na własne oczy wybuch bomby atomowej. No to wszystko pozdrawiam i życzę wam wszystkim wybuchowego miłego dnia.

Pozdro

Offline

 

#28 2012-11-22 16:32:28

Krychu4k

Nowy

Zarejestrowany: 2012-07-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Niech Będzie Pochwalony Pasztet Firmowy Oraz Wódeczka Zawsze Soplica!

Jan jestem, z wielu miejsc, ale najbardziej z Polic k. Szczecina. 26-letni stary pierdziel, oszust finansowy, nierób firmowy i oszołom piątkowy.

Obecnie pracuję jako handlowiec w branży budowlanej. Akurat w momencie jak to piszę, to siedzę i sprzedaję okna i drzwi itp.

Lubię święty spokój, a jak mam go aż nadtto to w następnej kolejności bystre kobiety (tak, tak są takie!). Dobre książki, ciekawe filmy i co za tym idzie - gry komputerowe.

Jestem opryskliwy, zgryźliwy i złośliwy. Trudnię się ciętą ripostą, sarkazmem i przewrotnością. Poza tym miły ze mnie facet.

PS. Najgorsze zostawiłem na koniec. Jestem (o zgrozo!) już od 2 lat niepijący!

Offline

 

#29 2013-01-09 01:12:44

Astrox

Nowy

Zarejestrowany: 2013-01-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Hejka tu Astrox 46 lvl - interesuje sie kazdym rodzajem muzyki , grami komputerowymi, dj'ingiem , przyrodą i sportowymi samochodami, amatorsko siedze w gimpie od niedawna w snagit 11 - program w którym poznańczyk robi mapy do poradników.. Lubie strasznie gry mmo i rpg oraz samochodówki i ftp (troche mniej) no a tak poza tym mam 20 lat - leniwy jestem strasznie , ale tak serio to moglbym zrobic wszystko , no ale mieszkanie w bloku robi z ludzi warzywka ;p   wyspa dobra niezłe stany magazynowe i surowcowe a sety 24/ dobe odpalone ale ogolnie mam życie osobiste czyli często AFK'uje        

POzdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowany przez Astrox (2013-01-09 01:14:20)

Offline

 

#30 2013-01-14 00:50:00

Szczypciaa

Nowy

Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pzywitaj się!

Witam Wszystkich,

Mam na imię Agnieszka, jestem Matką, Żoną i Kochanką…. Prowadzę własną firmę zajmującą się doradztwem finansowym oraz odszkodowaniami. Pracuję przede wszystkim na komputerze – dlatego od czasu do czasu mogę zrobić coś przyjemniejszego niż gapienie się w tabelki i wiszenie na telefonie – czyli zagrać sobie w świecie wirtualnym . W wolnej chwili uwielbiam spędzać czas z moim 1,5 rocznym Synkiem oraz chodzić na długie spacery z Tequilą – moim Labradorem. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agromex.pun.pl www.eklasa.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl